KONST / Litografier / Färglitografi 14818091
nr 1481 8091
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Signerad, numrerad 94/100, Stockholmsmotiv. Färglitografi, bildmått: 43x58 cm, yttermått inklusive ram: 63x77 cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
500 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 18:32:01
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius